דירת סטודיו

 

דירת סטודיו

 
דמיינו לעצמכם את הדירה החדשה שלכם או של הוריכם בדיור המוגן. איזו דירה דמיינתם? אם דמיינתם דירת סטודיו רחבת ידיים, בעלת שני כיווני אוויר, מאובזרת במזגן, מטבח מפנק, ארונות קיר, תשתיות תקשורת ואביזרים המותאמים במיוחד לגיל השלישי סימן שהגעתם למקום הנכון. דירת הסטודיו שלנו היא בדיוק מה שדמיינתם. וגם אם דמיינתם דירה קטנה בדיור מוגן אז הישארו עימנו. יש לנו מה להציע גם לכם.
 

דירת סטודיו

 
אצלנו בלב גנים תוכלו למצוא מגוון דירות דיור מוגן. אנו מציעים דירות 2 חדרים לגיל השלישי, דירות 3 חדרים לגיל השלישי וכמובן דירת סטודיו מרהיבה. הדירה רחבת ידיים, בעלת שני כיווני אוויר (!) ומאובזרת במזגנים מפוצלים. בדירה תמצאו ריצוף קרמי או פרקט, מטבח עם מקרר וכיריים חשמליים, ארונות אמבטיה וארונות קיר, ארון שירות, מערכת גילוי וכיבוי אש ועשן, לחצני מצוקה ואינטרקום מצוקה בחדרים ובאמבטיה, תשתיות לבזק ולכבלים וכן תשתית אינטרנט.
 

הלב מתרחב

 
בימים אלו לב גנים, דיור מוגן משפחתי ותומך, מתרחב. אגף חדש עומד להיבנות. האגף יכלול מגוון דירות דיור מוגן נוספות, אולמות חדשים, קומת הכניסה והלובי יוגדלו ויתווספו שטחים ציבוריים רבים. כאשר הלב מתרחב משמעות הדבר היא כי נוכל להציע לכם בדיוק את הדירה המתאימה עבורכם, בין אם זו דירה קטנה בדיור מוגן או כל דירה אחרת. זאת בנוסף, כמובן, לכל שאר השירותים הקיימים במקום כגון מרפאה, שלל חוגים ופעילויות.
 
 
 
דירת סטודיו דיור מוגן
 
 
 
 
 
הדמיה דירת סטודיו
 
 
 
 
 
 
יחידת דיור סטודיו
 
 
 
 
 
דירת סטודיו
 
 
 
 
 
 
 
הרשמו לניוזלטר שלנו כדי להשאר מעודכנים!