חדשות

הלב אומר לב גנים - הדיור המוגן הכי משפחתי שיש

עמוד זה מרכז עבורכם את כל החדשות הכי חמות מהרשת בתחום הדיור המוגן והגיל השלישי. אנו מוצאים עבורכם רק מידע חיוני, המתאים לאנשים שגרים בדיור מוגן או לחילופין בית אבות, כולם מספקים מענה של חיים יותר מותאמים אישית לבני הגיל השלישי.אז זיקנה זה כבר לא מילה גסה ואפילו אפשר לדבר עליה הכי פתוח שיש, לדעת זה כח וזה מאפשר לנו לראות את הדברים קצת אחרת ולהרגיש הרבה יותר טוב, מה צריך לדעת לפני ההחלטה של מעבר לדיור מוגן בכל גיל בחיים.
 
 

מה לעשות מחר בבוקר? אברהם אלון

העפעפיים כבר כבדים. גבירת השינה עדיין עומדת בפתח. מחשבות אחרונות עדיין מהדהדות בראש: מה לעשות מחר בבוקר?
קם אדם משנתו. הלילה עבר יחסית בסדר, פרט ליציאה הכרחית לשירותים. קורי השינה טרם נמוגו אך המחשבות כבר מופנות קדימה.
יום שלם עומד בפתח. לפחות 17 שעות של ערנות. כיצד ייראה היום? האם יהיה מגוון ומעניין או מתמשך ומשעמם? מה אמור לקרות כדי שיסומן בדיעבד באחת הקטגוריות הללו?
 
 

לעבודה ולמלאכה - פרוייקט תעסוקתי לגיל השלישי

פרוייקט הקרן לידידות וג'ויינט, עריית עפולה ואגף הרווחה עוזרים ותומכים במרכז תעסוקה לגיל השלישי, בו מועסקים אנשי הגיל השלישי בין הגילאים 74-80 לשם מגיעים מידי בוקר בני הגיל השלישי שלא מפחדים מעבודה, אלא רוצים עבודה ותעסוקה, הם עובדים לצד אנשי בני גילם ויש להם גם חיי חברה, זה עושה להם טוב וסיפוק אישי, את המוצרים שהם מכינים ניתן לקנות באתר אינטרנט או להגיע למקום ולרכוש מוצרים שיעזרו להמשיך ולתחזק את המקום, היכנסו לכתבה שלנו ומשם תוכלו להגיע לכתבה המקורית מאתר החדשות "מעריב"
 
 

מכשירי שמיעה לגיל השלישי

יש איזה שלב בו החיים של אנשים מבוגרים מתחילים להשתנות. השינויים נובעים מסיבות רבות, חלקן סיבות שניתנות לשליטה ואחרות לא. בסופו של יום, הזמן עושה את שלו וכשהוא עושה אפשר להחליט כיצד לנהוג, לתת לו לנצח או לנסות להוכיח שאין זה מספיק, ולהציב לו אתגר, להילחם, ולהוכיח לו שאפשר גם אחרת עבור חלק מהאנשים החיים משתנים כשקורה משהו אישי, זה יכול להיות משהו משמח כמו נכדים וזה יכול להיות משהו עצוב כמו אובדן של אדם קרוב, אפילו בן או בת זוג. מבחינה מקצועית זה יכול לקרות כשהם יוצאים לפנסיה, עם זו פנסיה מוקדמת ועם זו פנסיה במועד בו הם אמורים לצאת, בשנות השישים לחייהם. עבור אחרים זה קורה כשהם מחליטים לעבור מדירה משלהם לדיור מוגן, ויש מי שזה קורה אצלו בעקבות שינוי פיזי או אחר שקשור לגופו ולאורך חייו. בכל מקרה החיים משתנים וצריך להגיב לכך. חלק מהשינוי מתבטא בשינויים פיזיים, כמו: ירידה בשמיעה או בראייה, יותר עייפות, ייתר לחץ דם, סוכר ועוד... כאן תוכלו לשמוע על אפשרויות שונות לעזרה כמו: מכשירי שמיעה שיכולים להקל ולאפשר המשך תפקוד יעיל ונכון בחיים.