דווקא עכשיו דיור מוגן

כמה סיבות עיקריות שהן מקור ההתלבטות שלך אם לעבור לדיור מוגן, הינה כמה תשובות שבטוח שאלתם א עצמכם פעם אם כדאי לעבור לדיור מוגן עוד היום, לכתבה שלנו הכנסו עכשיו

סדנת יופי בבית לב גנים

סדנאות אירועים ומועדים רק בלב גנים, לכל בנות הבית הייתה חוויה מיוחדת, סדנת טיפוח ויופי,היכנסו לתמונות ועוד מידע

תרבות בלב גנים

בלב גנים ישנם תכניות מגוונות של תרבות ופנאי, בעיקר בחגים ומועדי ישראל ובכלל, רכזנו עבורכם את הבולטים מבינהם שחגגנו בבית, עם תמונות וגם קטעי וידאו, תוכלו לראותבעמוד המלא, תרבות בלב גנים, או להציץ בבלוגשלנו בסלונה, שם אנו מתארים כל חג ומרחיבים מידע מעניין על הבית שלנו.

בלוג דה מרקר

הבלוג שלנו מלא במידע חיוני לגיל השלישי, טיפים מידע ומלצות ועוד, הכינסו לבלוג וקבלו מידע מורחב על דיור מוגן בפרט ועל הגיל השלישי בכלל, תהנוקישור לבלוג שלנו

תעסוקה לבני הגיל השלישי

בני הגיל השלישי נהנים מתעסוקה יום יומית ויוצרים מידי יום חפצי נוי שמוצע למכירה און ליין ויש אפשרות להגיע למקום ולרכוש חלק מהמוצרים, היכנסו לכתבה שלנו בנושא ומשם יש גישה לכתבה המקורית.לכתבה מעמוד החדשות

ט"ו בשבט בלב גנים

בבוקר יתקיימו דוכני מכירות של פירות יבשים קטניות ופיצוחים לקראת טו בשבט ובשעה 17.00 אחר הצהריים נקיים סדר טו בשבט כהלכתו בהנחיית סמדר טלמגישת תוכניות בריאות ברשת א.קטעי קריאה מפי דיירים מצגת יפה וכיבוד מפירות הארץ.  

שבוע בריאות - תוכנית מלאה

שבוע של בריאות בבית לב גנים,היכנסו לקבל מידע מורחבשל התוכנית לשבועה הקרוב ינואר 2016 מלא בבריאות בבית לב גנים.

בית אבות או דיור מוגן

"דיור מוגן" הוא בית אבות החדש של ימינו, כתבה מעניינת קצת על ההיסטוריה של בית אבות, על דיור מוגן והצורך הקיים והחשוב הזה כפתרון אידיאלי לגיל השלישי,היכנסו וקראו מאמר מעניין.
אז לפני הבחירה ומעבר לבית בדיור מוגן, אנו מצאנו כמה טיפים מאתר החדשות על הנושא, ריכזנו עבורכם את 6 הטיפ החשובים ביותר לפני ההחלטה הגדולה, משם יש קישור לכתבה המקורית,היכנסו.
מתכונים לגיל השלישי

מאתר החדשות ישראל היום, מצאנו עבורכים כתבה מאוד מעניינת בשילוב מתכונים של מאכלים וקינוחים בדיוק לגיל השלישי, הכנסו לכתבה המקורית וקבלו את כל המידע מאתר החדשות, ישראל היום.

מהחדשות!!סטודנטים מכל הארץ, יפתחו פתרונות טכנולוגיים לבני הגיל השלישי, כך כתוב באתר החדשות, גלובוס,היכנסו לכתבה המקורית
מאמריםמידע, כתבות, טיפים, מילון מונחים, כל הסיבות לעבור לדיור מוגן, ואיך לשמור על חיים ארוכים ואיכותיים, הכל על דיור מוגן,היכנסו לעמוד המלא
יחידות דיור בשלושה גדלים, היכנסו לעמוד למידע מורחב על כל יחידה, גודל, תמונות ומפרט מלא,היחידות שלנו
עיריית בני ברק למען הגיל השלישי

מידי חודש יש עשרות הרצאות ואירועים לבני הגיל השלישי מטעם עיריית בני ברק, ישנה חשיבות גבוהה באיכות חייהם של בני הגיל השלישי, על הגיל השלישי, דיור מוגן ועוד, היכנסו לכתבה המלאה מאתר כל הזמן.

דווקא עכשיו - לעבור לדיור מוגן

זה הזמן להחליט, האם דיור מוגן טוב עבורך, למה בכלל עדאי לחשוב על האפשרות הזאת, מדוע אנשים בני הגיל השלישי מעוניינים לעבור ממקום המגורים שלהם למקום אחר בו כולם בני גילם, מה הייתרונות הבולטים לבצע שינוי כזה ולעבור לבית דיור מוגן, 3 סיבות עיקריות שמפורטות לפרטי פרטים, אם גם לכם יש התלבטויות, אתם חייבים לקרוא את המאמר המלא!

פתרונות דיור לגיל השלישי

פתרונות דיור לגיל השלישי, המון משפחות מחפשות פתרונות דיור חדש עבור בני משפחה שהגיעו לגיל השלישי. הבית הישן כבר גדול מדי וקשה לתחזק אותו, ברוב המקרים, הטיפול הרפואי נדרש בתדירות גבוהה יותר, עם הזמן, ובני משפחה שאינם יכולים להיות זמינים תמיד ולספק את המענה הטיפולי שנדרש עבור הקשישים.

במקרים רבים, אובדן של בן או בת הזוג מוביל לתחושה שהבית הישן אינו מתאים כבר ומפעם לפעם, קשה להתמודד איתו ועם הזכרונות לגמרי לבד. כל הסיבות האלו מובילות לחיפוש אחר פתרון דיור חדש.

למרות המצב - בני הגיל השלישי מפחדים הרבה פחות

תופתעו לדעת אבל בני הגיל השלישי, האוכלוסיה המתגוררת לרוב בדיור מוגן, מפחדים וחרדתיים הרבה פחות מתושבי ישראל צעירים יות וגם צעירים הרבה יותר, עם זאת החליטו להקים "מרכז חוסן לאימיים" שצעירים מקבלים מבני הגיל השלישי מהניסיון, למידע מורחב על המאמר המאוד מעניין בנושא חרדות מחוסר שקט ביחוני, בדיוק מה שאנו חווים בימים אלו בארץ ישראל.

מן החדשות המלצות, טיפים, ומידע חיוני

באתרי החדשות השונים יש מידע רב על העולם של הגיל השלישי, אנו מציגים לכם כאן את מה שבאמת חשוב מעניין ועדכני ביותר, כמה טיפים לחיות חיים קצת יותר טובים בגיל השלישי.

אז אנחנו כאן לרכז עבורכם כמה טיפים חשובים מאתר וואי נט, בשילוב של סרטון וידאו מלא במידע חיוני ועכשווי, תהנו.

עמוד מאמרים וחדשות של הגיל השליש - טיפים, המלצות, מידע חיוני.

למרות המצב - בני הגיל השלישי מפחדים הרבה פחות

תופתעו לדעת אבל בני הגיל השלישי, האוכלוסיה המתגוררת לרוב בדיור מוגן, מפחדים וחרדתיים הרבה פחות מתושבי ישראל צעירים יות וגם צעירים הרבה יותר, עם זאת החליטו להקים "מרכז חוסן לאימיים" שצעירים מקבלים מבני הגיל השלישי מהניסיון, למידע מורחב על המאמר המאוד מעניין בנושא חרדות מחוסר שקט ביחוני, בדיוק מה שאנו חווים בימים אלו בארץ ישראל.

החשיבות של חיי חברה בדיור מוגן

חיים חברתיים בחיים שלנו, בגיל הזהב ובכל גיל הם משמעותיים עד מאד. הצורך באנשים לשוחח עימם, לצאת איתם לבלות, לקבל מהם תמיכה, לשחק איתם, ולחוות איתם חוויות – הוא צורך אנושי שאין לו תחליף ואפילו צורך חייתי! למידע נוסף

מן החדשות

ישנם כתבות ומאמרים מעניינים בתחום הדיור המוגן בכל רחבי הרשת האינטרנטית, אנו מלכדים עבורכם מגוון של כתבות שבאמת מעניינות בנושא "דיור מוגן" באתר החדשות, ישראל היום, מצאנו משהו מעניין, כתבה בנושא מתכון לחיים, מתכונים לגיל השלישי לכבוד החגים שהיום בעיצומן...אז בכתבה מרכזים מתכונים מאנשים בגיל השלישי, אוכל וקינוח בריאים, בעבר גם אנחנו העלאנו כתבה בנושא טיפים לאריכות ימים , כמה דברים חשובים לחיים טובים יותר בשלב הזה של החיים, הכתבה התפרסמה בעיתון המקומון של נתניה.

3 יתרונות של דיור מוגן

הדיור המוגן מאפשר לאנשים בגיל הזהב ליהנות מעצמאות מחד – כפי שהיו מורגלים אליה במהלך חייהם, וליהנות משירותי תמיכה וטיפול אישיים מאידך – במידה ויזדקקו להם.


למאמר המלא

דיור מוגן משפחתי

אם אתם משתייכים אל קהל האנשים שרואים בדיור מוגן זכות ולא חובה ואם אתם מעוניינים למצוא את אותה מסגרת דיור משפחתית וחמה שמציעה לכם איכות חיים גבוהה, צוות לב גנים מזמין אתכם לביקור בבית דיור מוגן "לב גנים"...


למאמר המלא

7 טיפים איך לאריכות ימים

אריכות ימים זה לא המטרה, המטרה העיקרית זה אריכות ימים, בריאים ואיכותיים איך תעשו זאת נכון, יוסף קפלן, מנכ"ל בית לב גנים, מציג בפניכם 7 טיפים חשובים ועיקריים שיעניין כל אחד מאיתנו בשלב מסויים בחיים, קחו כל הצעה לדרך חיים והגדילו את איכות החיים שלכם, לכל הטיפים היכנסו.

הסוד לאריכות ימים

כתבה שנכתבה ע"י יוסף קפלן, מנכ"ל לב גנים, הדיור המוגן הכי משפחתי שיש, מציג כאן כמה טיפים וסודות לאריכות חיים, בריאים וארוכים, מציין כמה נקודות מאוד חשובות ומעניינות, שכל אחד מאיתנו חייב לדעת באיזה שלב בחיים, היכנסו ותהנו ממידע מעניין וחיוני בנושא ההזדקנות.

5 סיבות לעבור לדיור מוגן בעת פרישה

הגעתם לגיל הפרישה, אין לכם עוד צורך בבית בו גרתם כל חייכם, הוא מרגיש בודד עכשיו כשהילדים כולם עזבו את הבית והקימו משפחות. זה הזמן שלכם להנות מהחיים! לבחור בדיור מוגן ביתי ומשפחתי שיתן לכם להרגיש בבית, הינה כמה סיבות מספיק מוצדקות להחליט ולעשות שינוי טוב בחייכם  להמשך קריאה >>

מילון מונחים לגיל השלישי

ישנם לא מעט מושגים שלפעמים לא הכי ברורים ששיכים לשפה של הגיל השלישי ומה שמסביב, אנו דאגנו לרכז עבורכם 
את כל המושגים והמונחים שקיימים בתחום, תוכלו להבין קצת יותר על משמעות של כל מילה, וכל אחד מאיתנו ידע היטב את משמעות המונחים עם השנים בשלב מסויים בחיים, אז היכנסו למילון המלא.