דווקא עכשיו דיור מוגן

כמה סיבות עיקריות שהן מקור ההתלבטות שלך אם לעבור לדיור מוגן, הינה כמה תשובות שבטוח שאלתם א עצמכם פעם אם כדאי לעבור לדיור מוגן עוד היום, לכתבה שלנו הכנסו עכשיו

סדנת יופי בבית לב גנים

סדנאות אירועים ומועדים רק בלב גנים, לכל בנות הבית הייתה חוויה מיוחדת, סדנת טיפוח ויופי,היכנסו לתמונות ועוד מידע

תרבות בלב גנים

בלב גנים ישנם תכניות מגוונות של תרבות ופנאי, בעיקר בחגים ומועדי ישראל ובכלל, רכזנו עבורכם את הבולטים מבינהם שחגגנו בבית, עם תמונות וגם קטעי וידאו, תוכלו לראותבעמוד המלא, תרבות בלב גנים, או להציץ בבלוגשלנו בסלונה, שם אנו מתארים כל חג ומרחיבים מידע מעניין על הבית שלנו.

בלוג דה מרקר

הבלוג שלנו מלא במידע חיוני לגיל השלישי, טיפים מידע ומלצות ועוד, הכינסו לבלוג וקבלו מידע מורחב על דיור מוגן בפרט ועל הגיל השלישי בכלל, תהנוקישור לבלוג שלנו

תעסוקה לבני הגיל השלישי

בני הגיל השלישי נהנים מתעסוקה יום יומית ויוצרים מידי יום חפצי נוי שמוצע למכירה און ליין ויש אפשרות להגיע למקום ולרכוש חלק מהמוצרים, היכנסו לכתבה שלנו בנושא ומשם יש גישה לכתבה המקורית.לכתבה מעמוד החדשות

ט"ו בשבט בלב גנים

בבוקר יתקיימו דוכני מכירות של פירות יבשים קטניות ופיצוחים לקראת טו בשבט ובשעה 17.00 אחר הצהריים נקיים סדר טו בשבט כהלכתו בהנחיית סמדר טלמגישת תוכניות בריאות ברשת א.קטעי קריאה מפי דיירים מצגת יפה וכיבוד מפירות הארץ.  

שבוע בריאות - תוכנית מלאה

שבוע של בריאות בבית לב גנים,היכנסו לקבל מידע מורחבשל התוכנית לשבועה הקרוב ינואר 2016 מלא בבריאות בבית לב גנים.

בית אבות או דיור מוגן

"דיור מוגן" הוא בית אבות החדש של ימינו, כתבה מעניינת קצת על ההיסטוריה של בית אבות, על דיור מוגן והצורך הקיים והחשוב הזה כפתרון אידיאלי לגיל השלישי,היכנסו וקראו מאמר מעניין.
אז לפני הבחירה ומעבר לבית בדיור מוגן, אנו מצאנו כמה טיפים מאתר החדשות על הנושא, ריכזנו עבורכם את 6 הטיפ החשובים ביותר לפני ההחלטה הגדולה, משם יש קישור לכתבה המקורית,היכנסו.
מתכונים לגיל השלישי

מאתר החדשות ישראל היום, מצאנו עבורכים כתבה מאוד מעניינת בשילוב מתכונים של מאכלים וקינוחים בדיוק לגיל השלישי, הכנסו לכתבה המקורית וקבלו את כל המידע מאתר החדשות, ישראל היום.

מהחדשות!!סטודנטים מכל הארץ, יפתחו פתרונות טכנולוגיים לבני הגיל השלישי, כך כתוב באתר החדשות, גלובוס,היכנסו לכתבה המקורית
מאמריםמידע, כתבות, טיפים, מילון מונחים, כל הסיבות לעבור לדיור מוגן, ואיך לשמור על חיים ארוכים ואיכותיים, הכל על דיור מוגן,היכנסו לעמוד המלא
יחידות דיור בשלושה גדלים, היכנסו לעמוד למידע מורחב על כל יחידה, גודל, תמונות ומפרט מלא,היחידות שלנו
עיריית בני ברק למען הגיל השלישי

מידי חודש יש עשרות הרצאות ואירועים לבני הגיל השלישי מטעם עיריית בני ברק, ישנה חשיבות גבוהה באיכות חייהם של בני הגיל השלישי, על הגיל השלישי, דיור מוגן ועוד, היכנסו לכתבה המלאה מאתר כל הזמן.

 !דיור מוגן- הגיל השלישי- חדשות

עמוד זה מרכז עבורכם את כל החדשות הכי חמות מהרשת בתחום הדיור המוגן והגיל השלישי. אנו מוצאים עבורכם רק מידע חיוני, המתאים לאנשים שגרים בדיור מוגן או לחילופין בית אבות, כולם מספקים מענה של  חיים יותר מותאמים אישית לבני הגיל השלישי.
אז זיקנה זה כבר לא מילה גסה ואפילו אפשר לדבר עליה הכי פתוח שיש, לדעת זה כח וזה מאפשר לנו לראות את הדברים קצת אחרת ולהרגיש הרבה יותר טוב, מה צריך לדעת לפני ההחלטה של מעבר לדיור מוגן בכל גיל בחיים.

מה לעשות מחר בבוקר? /אברהם אלוןהעפעפיים כבר כבדים. גבירת השינה עדיין עומדת בפתח. מחשבות אחרונות עדיין מהדהדות בראש: מה לעשות מחר בבוקר?


קם אדם משנתו. הלילה עבר יחסית בסדר, פרט ליציאה הכרחית לשירותים. קורי השינה טרם נמוגו אך המחשבות כבר מופנות קדימה.


יום שלם עומד בפתח. לפחות 17 שעות של ערנות. כיצד ייראה היום? האם יהיה מגוון ומעניין או מתמשך ומשעמם? מה אמור לקרות כדי שיסומן בדיעבד באחת הקטגוריות הללו?


לעבודה ולמלאכה - פרוייקט תעסוקתי לגיל השלישי

פרוייקט הקרן לידידות וג'ויינט, עריית עפולה ואגף הרווחה עוזרים ותומכים במרכז תעסוקה לגיל השלישי, בו מועסקים אנשי הגיל השלישי בין הגילאים 74-80 לשם מגיעים מידי בוקר בני הגיל הלשלישי שלא מפחדים מעבודה, אלא רוצים עבודה ותעסוקה, הם עובדים לצד אנשי בני גילם ויש להם גם חיי חברה, זה עושה להם טוב וסיפוק אישי, את המוצרים שהם מכינים ניתן לקנות באתר אינטרנט או להגיע למקום ולרכוש מוצרים שיעזרו להמשיך ולתחזק את המקום, היכנסו לכתבה שלנו ומשם תוכלו להגיע לכתבה המקורית מאתר החדשות "מעריב"

לעבודה ולמלאכה - פרוייקט תעסוקתי לגיל השלישי

פרוייקט הקרן לידידות וג'ויינט, עריית עפולה ואגף הרווחה עוזרים ותומכים במרכז תעסוקה לגיל השלישי, בו מועסקים אנשי הגיל השלישי בין הגילאים 74-80 לשם מגיעים מידי בוקר בני הגיל הלשלישי שלא מפחדים מעבודה, אלא רוצים עבודה ותעסוקה, הם עובדים לצד אנשי בני גילם ויש להם גם חיי חברה, זה עושה להם טוב וסיפוק אישי, את המוצרים שהם מכינים ניתן לקנות באתר אינטרנט או להגיע למקום ולרכוש מוצרים שיעזרו להמשיך ולתחזק את המקום, היכנסו לכתבה שלנו ומשם תוכלו להגיע לכתבה המקורית מאתר החדשות "מעריב"

מכשירי שמיעה לגיל השלישי

יש איזה שלב בו החיים של אנשים מבוגרים מתחילים להשתנות. השינויים נובעים מסיבות רבות, חלקן סיבות שניתנות לשליטה ואחרות לא. בסופו של יום, הזמן עושה את שלו וכשהוא עושה אפשר להחליט כיצד לנהוג, לתת לו לנצח או לנסות להוכיח שאין זה מספיק, ולהציב לו אתגר, להילחם, ולהוכיח לו שאפשר גם אחרת עבור חלק מהאנשים החיים משתנים כשקורה משהו אישי, זה יכול להיות משהו משמח כמו נכדים וזה יכול להיות משהו עצוב כמו אובדן של אדם קרוב, אפילו בן או בת זוג. מבחינה מקצועית זה יכול לקרות כשהם יוצאים לפנסיה, עם זו פנסיה מוקדמת ועם זו פנסיה במועד בו הם אמורים לצאת, בשנות השישים לחייהם. עבור אחרים זה קורה כשהם מחליטים לעבור מדירה משלהם לדיור מוגן, ויש מי שזה קורה אצלו בעקבות שינוי פיזי או אחר שקשור לגופו ולאורך חייו. בכל מקרה החיים משתנים וצריך להגיב לכך. חלק מהשינוי מתבטא בשינויים פיזיים, כמו: ירידה בשמיעה או בראייה, יותר עייפות, ייתר לחץ דם, סוכר ועוד... כאן תוכלו לשמוע על אפשרויות שונות לעזרה כמו: מכשירי שמיעה שיכולים להקל ולאפשר המשך תפקוד יעיל ונכון בחיים.