מי אנחנו

 
 
 
 

למה דווקא לב ?

 
בית לב גנים ידוע ומוכר כבר שנים כבית חם, משפחתי ואוהב, המעניק יחס אישי ומפנק לכל המתגוררים בו. יעידו על כך עשרות הדיירים ובני משפחתם שאינם חדלים לשבח ולהלל את השירותים המוענקים להם.

לב גנים הינו כיום אחד הבתים של דיור מוגן מהמזמינים ביותר,וזאת בשל:
דירותיו המרווחות, הצוות המקצועי המעולה שלו, המסורת המטפחת כלפי הדיירים והאווירה המשפחתית, האוהבת והחמה המאפיינת אותו.

הלב הפועם של הבית הוא סימן ההיכר המובהק והבולט שלו.
 
 
 
 
 
 

אנחנו בידיים טובות

 
בית לב גנים - הדיור המוגן הכי משפחתי שיש! - מצוי בבעלותן של חברת ישגב וחברת עומר אחזקות.
חברת ישגב בבעלותו של גבי ברון , מראשוני תחום הדיור המוגן בארץ, לשעבר מנכ"ל קבוצת SIG (Signature Investment Group), קבוצת בוכמן שרף והחברה הציבורית מלרז בע"מ.
עם יותר מעשרים וחמש שנות ניסיון בתחום הפיתוח המסחרי הנדל"ן.
עומר אחזקות, בבעלותם של סלנט זאב ורוזנבלט ישראל (בוגרי הטכניון בחיפה בהצטיינות) בעלי חברת עומר הנדסה.
ביחד אנו מאמינים שחזון ניסיון וגישה אסטרטגית מובילים ליתרון תחרותי בר קיימא.
המוטו המכוון הינו: "איננו מוכרים דירות. אנו מוכרים איכות חיים ומצויינות בשירות".החברה מקפידה לשמור על קשר אמיץ עם הקהילה ותורמת רבות בעשייה חברתית בעיר וסביבותיה וזאת בדרך של שיתופי פעולה עם ארגונים כגון רוטרי נתניה, רשת פנאי וקהילה ועוד..
 
 
 
 
 
 
 

הלב אומר לב גנים - הדיור המוגן הכי משפחתי שיש

 
כי יש דברים שצריך לראות כדי להרגיש... ולהתאהב...
קשה להגדיר אווירה משפחתית, אבל קל להרגיש אותה .
התחושה הזאת-המלטפת אותנו, ניכרת כבר עם הכניסה לבית לב גנים – הדיור המוגן הכי משפחתי שיש. " עיניים בורקות, ידיים מחבקות , לב אוהב וצלילי אושר המתינו לי בשערי המקום (אברהם אלון – דייר לב גנים)
לב גנים בנתניה - הדיור המוגן הכי משפחתי שיש, מזמין אתכם לדרך חיים חדשה, היודעת לשמור על חיי עצמאות, פרטיות וניהול זמן יעיל!
ההחלטה לעבור לדיור מוגן מלווה בשאלות רבות, אנחנו מאמינים שמתוך מגוון הפתרונות המותאמים אישית לכל דייר, תוכלו גם אתם למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבורכם ולהצטרף לעשרות הדיירים המרוצים שלנו, כי גם לכם מגיע ליהנות מהטוב ביותר!
הניחו בצד את טרדות החיים והתרכזו במה שטוב לכם ובמה שאתם אוהבים, פנקו את עצמכם כפי שתמיד חלמתם וכפי שבאמת מגיע לכם. צוות עובדים מקצועי ומסור עומד לשירותכם, מעניק יחס אישי וחם לצד מגוון שירותים: השגחה רפואית ואבטחה 244 שעות ביממה, שרותי אחזקה וניקיון, שמירה על הכושר ומגוון פעילויות חברתיות ותרבותיות כמו חוגים, הרצאות, קונצרטים ועוד...
לב גנים - הדיור המוגן הכי משפחתי שיש - מציע לכם איכות חיים שלווה ושקט נפשי. הבית מציג 80 דירות מרווחות ומוארות על פני 3037 מ"ר, אבזור מתאים במיוחד לאוכלוסיית גיל הזהב, 20255 מ"ר שטחים ציבוריים רחבי ידיים ומפנקים. הבית משתרע על שטח רחב עטוף בגנים ירוקים ומלבלבים.
לב גנים – דיור מוגן, משפחתי ואוהב ממוקם בלב ליבה של נתניה המתחדשת, מעל לשכונות הירוקות של פולג, עיר ימים ושכונת אגמים החדשה, משקיף לשרון הירוק ובקרבת מרכזי קניות ובתי קולנוע, עם נגישות נוחה לתחבורה ציבורית.
האוכלוסייה בדיור מוגן לב גנים היא ממלח הארץ, אנשים במיטב שנותיהם, אוהבי חיים, המחפשים מגורי נוחות עם הרבה פעילות, לפתיחת פרק חדש ופורח בחייהם מלאי המעש. כל אלה הופכים את לב גנים המחודש לסביבת מגורים מהנה ועוטפת, שלא חסר בה דבר ואין בה רגע דל... חוגים סדנאות והרצאות, סרטים, קונצרטים, טיולים מסיבות ומגוון פעילויות נוספות עומדים לרשות הדיירים.
בלב גנים תוכלו לנהל אורח חיים עצמאי ופעיל, ברמה שאתם רגילים ובו זמנית ליהנות מכל הפינוקים, הפרטיות וחיי חברה עשירים.
להתראות בקרוב...