דווקא עכשיו דיור מוגן

כמה סיבות עיקריות שהן מקור ההתלבטות שלך אם לעבור לדיור מוגן, הינה כמה תשובות שבטוח שאלתם א עצמכם פעם אם כדאי לעבור לדיור מוגן עוד היום, לכתבה שלנו הכנסו עכשיו

סדנת יופי בבית לב גנים

סדנאות אירועים ומועדים רק בלב גנים, לכל בנות הבית הייתה חוויה מיוחדת, סדנת טיפוח ויופי,היכנסו לתמונות ועוד מידע

תרבות בלב גנים

בלב גנים ישנם תכניות מגוונות של תרבות ופנאי, בעיקר בחגים ומועדי ישראל ובכלל, רכזנו עבורכם את הבולטים מבינהם שחגגנו בבית, עם תמונות וגם קטעי וידאו, תוכלו לראותבעמוד המלא, תרבות בלב גנים, או להציץ בבלוגשלנו בסלונה, שם אנו מתארים כל חג ומרחיבים מידע מעניין על הבית שלנו.

בלוג דה מרקר

הבלוג שלנו מלא במידע חיוני לגיל השלישי, טיפים מידע ומלצות ועוד, הכינסו לבלוג וקבלו מידע מורחב על דיור מוגן בפרט ועל הגיל השלישי בכלל, תהנוקישור לבלוג שלנו

תעסוקה לבני הגיל השלישי

בני הגיל השלישי נהנים מתעסוקה יום יומית ויוצרים מידי יום חפצי נוי שמוצע למכירה און ליין ויש אפשרות להגיע למקום ולרכוש חלק מהמוצרים, היכנסו לכתבה שלנו בנושא ומשם יש גישה לכתבה המקורית.לכתבה מעמוד החדשות

ט"ו בשבט בלב גנים

בבוקר יתקיימו דוכני מכירות של פירות יבשים קטניות ופיצוחים לקראת טו בשבט ובשעה 17.00 אחר הצהריים נקיים סדר טו בשבט כהלכתו בהנחיית סמדר טלמגישת תוכניות בריאות ברשת א.קטעי קריאה מפי דיירים מצגת יפה וכיבוד מפירות הארץ.  

שבוע בריאות - תוכנית מלאה

שבוע של בריאות בבית לב גנים,היכנסו לקבל מידע מורחבשל התוכנית לשבועה הקרוב ינואר 2016 מלא בבריאות בבית לב גנים.

בית אבות או דיור מוגן

"דיור מוגן" הוא בית אבות החדש של ימינו, כתבה מעניינת קצת על ההיסטוריה של בית אבות, על דיור מוגן והצורך הקיים והחשוב הזה כפתרון אידיאלי לגיל השלישי,היכנסו וקראו מאמר מעניין.
אז לפני הבחירה ומעבר לבית בדיור מוגן, אנו מצאנו כמה טיפים מאתר החדשות על הנושא, ריכזנו עבורכם את 6 הטיפ החשובים ביותר לפני ההחלטה הגדולה, משם יש קישור לכתבה המקורית,היכנסו.
מתכונים לגיל השלישי

מאתר החדשות ישראל היום, מצאנו עבורכים כתבה מאוד מעניינת בשילוב מתכונים של מאכלים וקינוחים בדיוק לגיל השלישי, הכנסו לכתבה המקורית וקבלו את כל המידע מאתר החדשות, ישראל היום.

מהחדשות!!סטודנטים מכל הארץ, יפתחו פתרונות טכנולוגיים לבני הגיל השלישי, כך כתוב באתר החדשות, גלובוס,היכנסו לכתבה המקורית
מאמריםמידע, כתבות, טיפים, מילון מונחים, כל הסיבות לעבור לדיור מוגן, ואיך לשמור על חיים ארוכים ואיכותיים, הכל על דיור מוגן,היכנסו לעמוד המלא
יחידות דיור בשלושה גדלים, היכנסו לעמוד למידע מורחב על כל יחידה, גודל, תמונות ומפרט מלא,היחידות שלנו
עיריית בני ברק למען הגיל השלישי

מידי חודש יש עשרות הרצאות ואירועים לבני הגיל השלישי מטעם עיריית בני ברק, ישנה חשיבות גבוהה באיכות חייהם של בני הגיל השלישי, על הגיל השלישי, דיור מוגן ועוד, היכנסו לכתבה המלאה מאתר כל הזמן.

מי אנחנו

למה דווקא לב ?


בית לב גנים ידוע ומוכר כבר שנים כבית חם, משפחתי ואוהב, המעניק יחס אישי ומפנק לכל המתגוררים בו. יעידו על כך עשרות הדיירים ובני משפחתם  שאינם חדלים לשבח ולהלל את השירותים המוענקים להם.

 

 לב גנים הינו כיום אחד הבתים של דיור מוגן מהמזמינים ביותר,וזאת בשל:

 דירותיו המרווחות, הצוות המקצועי המעולה שלו, המסורת המטפחת כלפי הדיירים והאווירה המשפחתית, האוהבת והחמה המאפיינת אותו.

 

הלב הפועם של הבית הוא סימן ההיכר המובהק והבולט שלו.

 

לב גנים מפה

 

הלב אומר לב גנים - הדיור המוגן הכי משפחתי שיש

כי יש דברים שצריך לראות כדי להרגיש... ולהתאהב...


קשה להגדיר אווירה משפחתית, אבל קל להרגיש אותה .

התחושה הזאת-המלטפת אותנו, ניכרת כבר עם הכניסה לבית לב גנים – הדיור המוגן הכי משפחתי שיש. " עיניים בורקות, ידיים מחבקות , לב אוהב וצלילי אושר המתינו לי בשערי המקום (אברהם אלון – דייר לב גנים) 


לב גנים בנתניה - הדיור המוגן הכי משפחתי שיש, מזמין אתכם לדרך חיים חדשה, היודעת לשמור על חיי עצמאות, פרטיות וניהול זמן יעיל!


ההחלטה לעבור לדיור מוגן מלווה בשאלות רבות, אנחנו מאמינים שמתוך מגוון הפתרונות המותאמים אישית לכל דייר, תוכלו גם אתם למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבורכם ולהצטרף לעשרות הדיירים המרוצים שלנו, כי גם לכם מגיע ליהנות מהטוב ביותר!

הניחו בצד את טרדות החיים והתרכזו במה שטוב לכם ובמה שאתם אוהבים, פנקו את עצמכם כפי שתמיד חלמתם וכפי שבאמת מגיע לכם. צוות עובדים מקצועי ומסור עומד לשירותכם, מעניק יחס אישי וחם לצד מגוון שירותים: השגחה רפואית ואבטחה 244 שעות ביממה, שרותי אחזקה וניקיון, שמירה על הכושר ומגוון פעילויות חברתיות ותרבותיות כמו חוגים, הרצאות, קונצרטים ועוד...


לב גנים - הדיור המוגן הכי משפחתי שיש -  מציע לכם איכות חיים שלווה ושקט נפשי. הבית מציג 80 דירות מרווחות ומוארות על פני 3037 מ"ר, אבזור מתאים במיוחד לאוכלוסיית גיל הזהב, 20255 מ"ר שטחים ציבוריים רחבי ידיים ומפנקים. הבית משתרע על שטח רחב עטוף בגנים ירוקים ומלבלבים. 


לב גנים – דיור מוגן, משפחתי ואוהב ממוקם בלב ליבה של נתניה המתחדשת, מעל לשכונות הירוקות של פולג, עיר ימים ושכונת אגמים החדשה, משקיף לשרון הירוק ובקרבת מרכזי קניות ובתי קולנוע, עם נגישות נוחה לתחבורה ציבורית.


האוכלוסייה בדיור מוגן לב גנים היא ממלח הארץ, אנשים במיטב שנותיהם, אוהבי חיים, המחפשים מגורי נוחות עם הרבה פעילות, לפתיחת פרק חדש ופורח בחייהם מלאי המעש. כל אלה הופכים את לב גנים המחודש לסביבת מגורים מהנה ועוטפת, שלא חסר בה דבר ואין בה רגע דל... חוגים סדנאות והרצאות, סרטים, קונצרטים, טיולים מסיבות ומגוון פעילויות נוספות עומדים לרשות הדיירים.

בלב גנים תוכלו לנהל אורח חיים עצמאי ופעיל, ברמה שאתם רגילים ובו זמנית ליהנות מכל הפינוקים, הפרטיות וחיי חברה עשירים.

להתראות בקרוב...

אנחנו בידיים טובות

בית לב גנים - הדיור המוגן הכי משפחתי שיש!  - מצוי בבעלותן של חברת ישגב וחברת עומר אחזקות.

חברת ישגב בבעלותו של גבי ברון , מראשוני תחום הדיור המוגן בארץ, לשעבר מנכ"ל קבוצת SIG (Signature Investment Group), קבוצת בוכמן שרף והחברה הציבורית מלרז בע"מ. עם יותר מעשרים וחמש שנות ניסיון בתחום הפיתוח המסחרי הנדל"ן.

עומר אחזקות, בבעלותם של סלנט זאב ורוזנבלט ישראל (בוגרי הטכניון בחיפה בהצטיינות) בעלי חברת עומר הנדסה.

ביחד אנו מאמינים שחזון ניסיון וגישה אסטרטגית מובילים ליתרון תחרותי בר קיימא.

המוטו המכוון הינו: "איננו מוכרים דירות. אנו מוכרים איכות חיים ומצויינות בשירות".

החברה מקפידה לשמור על קשר אמיץ עם הקהילה ותורמת רבות בעשייה חברתית בעיר וסביבותיה וזאת בדרך של שיתופי פעולה עם ארגונים כגון רוטרי נתניה, רשת פנאי וקהילה ועוד..