דווקא עכשיו דיור מוגן

כמה סיבות עיקריות שהן מקור ההתלבטות שלך אם לעבור לדיור מוגן, הינה כמה תשובות שבטוח שאלתם א עצמכם פעם אם כדאי לעבור לדיור מוגן עוד היום, לכתבה שלנו הכנסו עכשיו

סדנת יופי בבית לב גנים

סדנאות אירועים ומועדים רק בלב גנים, לכל בנות הבית הייתה חוויה מיוחדת, סדנת טיפוח ויופי,היכנסו לתמונות ועוד מידע

תרבות בלב גנים

בלב גנים ישנם תכניות מגוונות של תרבות ופנאי, בעיקר בחגים ומועדי ישראל ובכלל, רכזנו עבורכם את הבולטים מבינהם שחגגנו בבית, עם תמונות וגם קטעי וידאו, תוכלו לראותבעמוד המלא, תרבות בלב גנים, או להציץ בבלוגשלנו בסלונה, שם אנו מתארים כל חג ומרחיבים מידע מעניין על הבית שלנו.

בלוג דה מרקר

הבלוג שלנו מלא במידע חיוני לגיל השלישי, טיפים מידע ומלצות ועוד, הכינסו לבלוג וקבלו מידע מורחב על דיור מוגן בפרט ועל הגיל השלישי בכלל, תהנוקישור לבלוג שלנו

תעסוקה לבני הגיל השלישי

בני הגיל השלישי נהנים מתעסוקה יום יומית ויוצרים מידי יום חפצי נוי שמוצע למכירה און ליין ויש אפשרות להגיע למקום ולרכוש חלק מהמוצרים, היכנסו לכתבה שלנו בנושא ומשם יש גישה לכתבה המקורית.לכתבה מעמוד החדשות

ט"ו בשבט בלב גנים

בבוקר יתקיימו דוכני מכירות של פירות יבשים קטניות ופיצוחים לקראת טו בשבט ובשעה 17.00 אחר הצהריים נקיים סדר טו בשבט כהלכתו בהנחיית סמדר טלמגישת תוכניות בריאות ברשת א.קטעי קריאה מפי דיירים מצגת יפה וכיבוד מפירות הארץ.  

שבוע בריאות - תוכנית מלאה

שבוע של בריאות בבית לב גנים,היכנסו לקבל מידע מורחבשל התוכנית לשבועה הקרוב ינואר 2016 מלא בבריאות בבית לב גנים.

בית אבות או דיור מוגן

"דיור מוגן" הוא בית אבות החדש של ימינו, כתבה מעניינת קצת על ההיסטוריה של בית אבות, על דיור מוגן והצורך הקיים והחשוב הזה כפתרון אידיאלי לגיל השלישי,היכנסו וקראו מאמר מעניין.
אז לפני הבחירה ומעבר לבית בדיור מוגן, אנו מצאנו כמה טיפים מאתר החדשות על הנושא, ריכזנו עבורכם את 6 הטיפ החשובים ביותר לפני ההחלטה הגדולה, משם יש קישור לכתבה המקורית,היכנסו.
מתכונים לגיל השלישי

מאתר החדשות ישראל היום, מצאנו עבורכים כתבה מאוד מעניינת בשילוב מתכונים של מאכלים וקינוחים בדיוק לגיל השלישי, הכנסו לכתבה המקורית וקבלו את כל המידע מאתר החדשות, ישראל היום.

מהחדשות!!סטודנטים מכל הארץ, יפתחו פתרונות טכנולוגיים לבני הגיל השלישי, כך כתוב באתר החדשות, גלובוס,היכנסו לכתבה המקורית
מאמריםמידע, כתבות, טיפים, מילון מונחים, כל הסיבות לעבור לדיור מוגן, ואיך לשמור על חיים ארוכים ואיכותיים, הכל על דיור מוגן,היכנסו לעמוד המלא
יחידות דיור בשלושה גדלים, היכנסו לעמוד למידע מורחב על כל יחידה, גודל, תמונות ומפרט מלא,היחידות שלנו
עיריית בני ברק למען הגיל השלישי

מידי חודש יש עשרות הרצאות ואירועים לבני הגיל השלישי מטעם עיריית בני ברק, ישנה חשיבות גבוהה באיכות חייהם של בני הגיל השלישי, על הגיל השלישי, דיור מוגן ועוד, היכנסו לכתבה המלאה מאתר כל הזמן.

תרבות בלב גנים

התרבות בלב גנים מגוונת ועשירה, אנו דואגים לציין כל חג ואירוע במשך השנה, בשילוב אמנים, נגנים, וזמרים מעולים,
שיוצרים במקום אווירה שמחה תוססת וחמה ובו זמנית תרבותית ומעניינת.

חגים ומועדים סדנאות ופעילויות בלב גנים

לב גנים למען חיילי צהל

"יחד למען החייל" ביחד עם משפחת לב גנים בערב קסום וחווייתי! שמענו מפי חביאר רוזנפלד, מנהל מח' ישראל באמריקה הלטינית על הפעילויות הנפלאות והמגוונות שארגון זה עושה למען רווחת החיילים. עומיד, לוחם מפקד מג"ב , חייל בודד סיפר את סיפורו המרגש בחן ובקסם רב והרכב של חיילים מוסיקאים מצטיינים יצרו מארג מדהים של קול וצלילים מיוחדים ומלטפים. ערב מלא אור ולב עם המון כישרון!

יום כיף לצוות לב גנים


טיול צוות לב גנים! יצאנו צפונה, דרך יוקנעם היישר ליקב מורד, ארוחת בוקר וטעימות שיכר ואחרי שהשתכרנו, נסענו לקיבוץ גדות, עלינו על הרנג'רים, מימיננו הכינרת, לרגלינו נהר הירדן, עמק החולה, מולינו הרי גולן. עצרנו על גדות הירדן עם אבטיח מרענן ויאללה לרפטינג, 5 קמ' של מים גועשים, נתקלנו בסלעים, נכנסנו לשיחים, נפלנו למים, נסחפנו עם הזרם והגענו רטובים, מאובקים ומאד מרוצים. עכשיו בדרך חזרה אחרי ארוחת מלכים במסעדה בחמי טבריה מול הכנרת. שאפו לפרח על ההפקה ותודה ענקית ליוסי המנהל הכי הכי....

חג שבועות

לכבוד חג השבועות, חג הקציר / מתן תורה, התעטרנו בטנא עשיר. אלומות שיבולים זהובות שאגדנו באהבה גדולה. עם זר מרגניות פורח בגינה בארוחת החג החיננית וטעימה ביוזמה של וועד דיירי לב גנים הדיור המוגן הכי משפחתי שיש, עם שירתו של יוני אילת מלווה בברכת מועדים לשמחה

יום ירושלים


לב גנים למען הקהילה! לכבוד יום ירושלים, הופק מופע "לרקוד את החיים" בהיכל התרבות ע"ש "ספי ריבלין" שבנתניה. פרופ' עם רפי אלדור שסיפר סיפור חיים מרגש , הקסם שבריקוד. אורית אהרון והלהקה שלה במופע ססגוני ומגוון ממזרח למערב ומדור לדור. סוד המארג בין הגוף לנפש!

ל"ג בעומר


ל"ג בעומר שמח! הסוד והקסם. המדורה שבלב, הלהבה שבנשמה. משפחת לב גנים שרה ורוקדת עם יעקב מלכא, זמר עם לב ונשמה גדולים.


יום העצמאות בבית לב גנים

חגיגת יום העצמאות בבית לב גנים, עם משפחה וחברים.. עוד שנה למדינתנו הקטנה והגיע זמן ברכת יום העצמאות ה 69 למדינת ישראל. עוד ערב חגיגי מלא אירועים, במות אומנים , ברכות, זיקוקי דינור, דגלים, מנגלים והכי חשוב זוג צבעים שאף אחד מאיתנו לא שוכח לעולם. באווירת הכחול לבן החגיגית נדמה ששום דבר לא יכול ליהיות חגיגי יותר..ביחד עם יובל דור במופע שירים וסיפורים, בביצוע מיטב שירי הכל עובר חביבי. אווירה משפחתית, סעודה ישראלית סיפור ושיר... . חג שמח לכווולם

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

עצרת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל מתקיימת בבית לב גנים האבל. הדיירים מתכנסים בלאט הולכים קדורנית, לאט לאט הס מושלך באולם, משתררת דממה פה ושם מתגלגלת דמעה. הצוות כדרכו עושה מעל ומעבר למנוע תקלה או חלילה שבר.גם השנה ביום השואה, פרוייקט פרח לניצול. חיילות וחיילים ישבו עם הדיירים ושמעו ודמעו את סיפוריהם אשר יישארו לנצח מורשת לדורות הבאים.
לזכור ולא לשכוח!

ערב יום השואה בדיור מוגן לב גנים

הזוועות, הכאב והמוות שהיו מנת חלקכם בחיים הללו. הילדות שהייתה וברגע אחד נעלמה. המלחמה. היו שם קונכיות ריקות שנהמו קינה של ים ובית עלמין על הגבעות ושניים שחלפו דומם בין החצב והקברים והשיקמה. החול יזכור את הגלים אבל לקצף אין זוכר זולת ההם אשר עברו עם רוח לילה מאחר מזכרונם הוא לעולם לא ימחה. נזכור ביחד עם ניצולי השואה, דיירי לב גנים ומשפחתם, נזכור ולעולם לא לשכוח. טקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה תשע"ז, בית לב גנים בנתניה.

סדר פסח בדיור מוגן לב גנים

  
בית לב גנים הדיור המוגן הכי משפחתי שיש צוחצח, מורק והוברק לקראת החג ע"י צוות המשק והאחזקה במקצועיות ובאהבה... המטבח של בון קוזין בניצוחו של משה אוזנה - צייר, תכנן, רכש ובישל את מטעמי החג... מנהלת התרבות דאגה לשירונים, הגדות...ובניצוחה של אם הבית נערך השולחן, הנרות דלקו ואנו ישבנו מסובין עם דיירי הבית ובני משפחותיהם. תודה לכולם על ערב קסום, שיהיה לכולנו חג פסח שמח, איחולי בריאות, אושר, כושר ואיכות חיים.הרמת כוסית לחג הפסח

הרמת כוסית לחג הפסח בלב גנים בנתניה, הדיור המוגן הכי משפחתי שיש. מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות, הנאות קטנות ומתוקות והמון הפתעות מרגשות. חג של פריחה, חג של מנוחה חג של "ביחד", חג של נחת חג של תקווה, חג של חום ואהבה ובקיצור, שיהיה לכם החג הכי נפלא.... חג פסח שמח לכל משפחת לב גנים .

חוגגים פורים במשפחת לב גנים

משפחת לב גנים צהלה ושמחה! ממשיכים לחגוג והבוקר עם אורית אהרון ולהקתה במופע מחול מזרחי בהשראת אסתר המלכה. מרגש, משמח, מקצועי, משובב לב ומרנין גוף, ולפי תחושת הבטן, יהיה המשך, שווה לחכות...פורים שמח וסופשבוע נעים.

הקרנבל מגיע ללב גנים

כבר מהבוקר לב גנים לובש פורים; דיירים מתאמנים בחדר הכושר באווירה פורימית. בחוג ציור יוצרים ומציירים מסיכות ביחד עם תלמידים מבי'ס יגאל אלון שהגיעו לשמח ולשמוח עם משפחת לב גנים. הלובי מתחפש לתערוכת קריקטורות ( זוכרים את בן הקריקטוריסט שהגיע אלינו???) והרקדניות מברזיל בדרך, מתכוננים לקרנבל... יהיה שמח!!!

קריקטורות בדיור מוגן לב גנים

נחשו מי הגיע ללב גנים? בן הקריקטוריסט המדהים עם נגיעת קסם, שופע דמיון, בעל אבחנה חדה, מקצוען. ב3 דקות לכל אחד קריקטורה מחמיאה ומחוייכת. היה ערב מהנה ומצחיק!

חוגגים יום המשפחה בבית

משפחת לב גנים כמו בכל יום ראשון; נפגשים לקפה ועוגה ושיחה נעימה, והיום בתוספת סיבה למסיבה, זהו יום המשפחה והרי ידוע שבית לב גנים הוא הדיור המוגן הכי משפחתי שיש ויום יום חוגגים את יום המשפחה באהבה ובשמחה.

 משפחת לב גנים מארחת את מתנדבות זה"ב בגן

משפחת לב גנים מארחת את מתנדבות זה"ב בגן של מרכז קהילתי התנדבותי בית דוידסון בנתניה, הגיעו איתן זמירה טטר המנהלת ולאה גזית רכזת זה"ב בגן של מזרח נתניה; נשים נפלאות עם יכולת נתינה אינסופית. היה בוקר מפנק, מרגש עוצמתי. 

הרמת כוסית 2016 בלב גנים

בכל שנה אנו מרימים כוסית  עם כל דיירי הבית. גם השנה דיור מוגן לב גנים מרימים כוסית בצוותא  לצלילי הכלייזמרים של ברני והחברים בברכה לשנה חדשה, שקטה ורגוע שנה מלאה בשלום ושלווה לדיירי הבית ולכל עם ישראל.

הופעה של מתן פישר - נהננו מכל רגע

הופעה מדהימה של מתן פישר שכל דיירי הבית נהנו מכל רגע, אין ספק שהיה כיף גדול בהופעה מדהימה בשילוב פסנתר והמון שמחה, תודה רבה לך מתן היה לנו כיף גדול ודיירי בית לב גנים מחכים להופעה הבאה...

סדנת יופי לדיירות בית לב גנים

סדנת יופי עם רותי בבית לב גנים , הדיור המוגן הכי משפחתי שיש. תודה רבה לרותי המקסימה שבאה אלינו ללב גנים,לסדנת טיפוח יופי, סדנה שהעשירה את כולנו, וגרמה לנו להרגיש: קצת יותר צעירות ויפות...