תרבות בלב גנים

התרבות בלב גנים מגוונת ועשירה, אנו דואגים לציין כל חג ואירוע במשך השנה, בשילוב אמנים, נגנים, וזמרים מעולים,שיוצרים במקום אווירה שמחה תוססת וחמה ובו זמנית תרבותית ומעניינת.

חגים ומועדים סדנאות ופעילויות בלב גנים

 

חנוכה 2017 בדיור מוגן לב גנים

גם השנה אנו מדליקים נרות חנוכה עם כל הדיירים, בכל ערב נדליק נרות נשיר נרקוד ונשמח על הניסים ועל הנפלאות....
 
ent11
 
 

לב גנים למען חיילי צהל

"יחד למען החייל" ביחד עם משפחת לב גנים בערב קסום וחווייתי! שמענו מפי חביאר רוזנפלד, מנהל מח' ישראל באמריקה הלטינית על הפעילויות הנפלאות והמגוונות שארגון זה עושה למען רווחת החיילים. עומיד, לוחם מפקד מג"ב , חייל בודד סיפר את סיפורו המרגש בחן ובקסם רב והרכב של חיילים מוסיקאים מצטיינים יצרו מארג מדהים של קול וצלילים מיוחדים ומלטפים. ערב מלא אור ולב עם המון כישרון!
 
 
 

יום כיף לצוות לב גנים

טיול צוות לב גנים! יצאנו צפונה, דרך יוקנעם היישר ליקב מורד, ארוחת בוקר וטעימות שיכר ואחרי שהשתכרנו, נסענו לקיבוץ גדות, עלינו על הרנג'רים, מימיננו הכינרת, לרגלינו נהר הירדן, עמק החולה, מולינו הרי גולן. עצרנו על גדות הירדן עם אבטיח מרענן ויאללה לרפטינג, 5 קמ' של מים גועשים, נתקלנו בסלעים, נכנסנו לשיחים, נפלנו למים, נסחפנו עם הזרם והגענו רטובים, מאובקים ומאד מרוצים. עכשיו בדרך חזרה אחרי ארוחת מלכים במסעדה בחמי טבריה מול הכנרת. שאפו לפרח על ההפקה ותודה ענקית ליוסי המנהל הכי הכי....
 
 
 

חג שבועות

לכבוד חג השבועות, חג הקציר / מתן תורה, התעטרנו בטנא עשיר. אלומות שיבולים זהובות שאגדנו באהבה גדולה. עם זר מרגניות פורח בגינה בארוחת החג החיננית וטעימה ביוזמה של וועד דיירי לב גנים הדיור המוגן הכי משפחתי שיש,עם שירתו של יוני אילת מלווה בברכת מועדים לשמחה
 
ent11
 
 

יום ירושלים

לב גנים למען הקהילה! לכבוד יום ירושלים, הופק מופע "לרקוד את החיים" בהיכל התרבות ע"ש "ספי ריבלין" שבנתניה. פרופ' עם רפי אלדור שסיפר סיפור חיים מרגש , הקסם שבריקוד. אורית אהרון והלהקה שלה במופע ססגוני ומגוון ממזרח למערב ומדור לדור. סוד המארג בין הגוף לנפש!
 
ent11
 
 

ל"ג בעומר

ל"ג בעומר שמח! הסוד והקסם. המדורה שבלב, הלהבה שבנשמה. משפחת לב גנים שרה ורוקדת עם יעקב מלכא, זמר עם לב ונשמה גדולים.
 
ent11
 
 

יום העצמאות בבית לב גנים

חגיגת יום העצמאות בבית לב גנים, עם משפחה וחברים.. עוד שנה למדינתנו הקטנה והגיע זמן ברכת יום העצמאות ה 69 למדינת ישראל. עוד ערב חגיגי מלא אירועים, במות אומנים , ברכות, זיקוקי דינור, דגלים, מנגלים והכי חשוב זוג צבעים שאף אחד מאיתנו לא שוכח לעולם. באווירת הכחול לבן החגיגית נדמה ששום דבר לא יכול ליהיות חגיגי יותר..ביחד עם יובל דור במופע שירים וסיפורים, בביצוע מיטב שירי הכל עובר חביבי. אווירה משפחתית, סעודה ישראלית סיפור ושיר... . חג שמח לכווולם
 
ent11
 
 

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

חגיגת יום העצמאות בבית לב גנים, עם משפחה וחברים.. עוד שנה למדינתנו הקטנה והגיע זמן ברכת יום העצמאות ה 69 למדינת ישראל. עוד ערב חגיגי מלא אירועים, במות אומנים , ברכות, זיקוקי דינור, דגלים, מנגלים והכי חשוב זוג צבעים שאף אחד מאיתנו לא שוכח לעולם. באווירת הכחול לבן החגיגית נדמה ששום דבר לא יכול ליהיות חגיגי יותר..ביחד עם יובל דור במופע שירים וסיפורים, בביצוע מיטב שירי הכל עובר חביבי. אווירה משפחתית, סעודה ישראלית סיפור ושיר... . חג שמח לכווולם
 
ent11
 
 

יום השואה

גם השנה ביום השואה, פרוייקט פרח לניצול. חיילות וחיילים ישבו עם הדיירים ושמעו ודמעו את סיפוריהם אשר יישארו לנצח מורשת לדורות הבאים.
 
ent11
 
 

ערב יום השואה בדיור מוגן לב גנים

הזוועות, הכאב והמוות שהיו מנת חלקכם בחיים הללו. הילדות שהייתה וברגע אחד נעלמה. המלחמה. היו שם קונכיות ריקות שנהמו קינה של ים ובית עלמין על הגבעות ושניים שחלפו דומם בין החצב והקברים והשיקמה. החול יזכור את הגלים אבל לקצף אין זוכר זולת ההם אשר עברו עם רוח לילה מאחר מזכרונם הוא לעולם לא ימחה. נזכור ביחד עם ניצולי השואה, דיירי לב גנים ומשפחתם, נזכור ולעולם לא לשכוח. טקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה תשע"ז, בית לב גנים בנתניה
 
ent11
 
 

סדר פסח בדיור מוגן לב גנים

בית לב גנים הדיור המוגן הכי משפחתי שיש צוחצח, מורק והוברק לקראת החג ע"י צוות המשק והאחזקה במקצועיות ובאהבה... המטבח של בון קוזין בניצוחו של משה אוזנה - צייר, תכנן, רכש ובישל את מטעמי החג... מנהלת התרבות דאגה לשירונים, הגדות...ובניצוחה של אם הבית נערך השולחן, הנרות דלקו ואנו ישבנו מסובין עם דיירי הבית ובני משפחותיהם. תודה לכולם על ערב קסום, שיהיה לכולנו חג פסח שמח, איחולי בריאות, אושר, כושר ואיכות חיים.
 
ent11
 
 

הרמת כוסית לחג הפסח

הרמת כוסית לחג הפסח בלב גנים בנתניה, הדיור המוגן הכי משפחתי שיש. מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות, הנאות קטנות ומתוקות והמון הפתעות מרגשות. חג של פריחה, חג של מנוחה חג של "ביחד", חג של נחת חג של תקווה, חג של חום ואהבה ובקיצור, שיהיה לכם החג הכי נפלא.... חג פסח שמח לכל משפחת לב גנים.
 
ent11
 
 

חוגגים פורים במשפחת לב גנים

משפחת לב גנים צהלה ושמחה! ממשיכים לחגוג והבוקר עם אורית אהרון ולהקתה במופע מחול מזרחי בהשראת אסתר המלכה. מרגש, משמח, מקצועי, משובב לב ומרנין גוף, ולפי תחושת הבטן, יהיה המשך, שווה לחכות...פורים שמח וסופשבוע נעים.
 
ent11
 
 

הקרנבל מגיע ללב גנים

כבר מהבוקר לב גנים לובש פורים; דיירים מתאמנים בחדר הכושר באווירה פורימית. בחוג ציור יוצרים ומציירים מסיכות ביחד עם תלמידים מבי'ס יגאל אלון שהגיעו לשמח ולשמוח עם משפחת לב גנים. הלובי מתחפש לתערוכת קריקטורות ( זוכרים את בן הקריקטוריסט שהגיע אלינו???) והרקדניות מברזיל בדרך, מתכוננים לקרנבל... יהיה שמח!!!
 
ent11
 
 

קריקטורות בדיור מוגן לב גנים

נחשו מי הגיע ללב גנים? בן הקריקטוריסט המדהים עם נגיעת קסם, שופע דמיון, בעל אבחנה חדה, מקצוען. ב3 דקות לכל אחד קריקטורה מחמיאה ומחוייכת. היה ערב מהנה ומצחיק!
 
 
 

חוגגים יום המשפחה בבית

משפחת לב גנים כמו בכל יום ראשון; נפגשים לקפה ועוגה ושיחה נעימה, והיום בתוספת סיבה למסיבה, זהו יום המשפחה והרי ידוע שבית לב גנים הוא הדיור המוגן הכי משפחתי שיש ויום יום חוגגים את יום המשפחה באהבה ובשמחה.
 
ent11
 
 

משפחת לב גנים מארחת את מתנדבות זה"ב בגן

משפחת לב גנים מארחת את מתנדבות זה"ב בגן של מרכז קהילתי התנדבותי בית דוידסון בנתניה, הגיעו איתן זמירה טטר המנהלת ולאה גזית רכזת זה"ב בגן של מזרח נתניה; נשים נפלאות עם יכולת נתינה אינסופית. היה בוקר מפנק, מרגש עוצמתי.
 
ent11
 
 

ט"ו בשבט 2017

כמו בכל שנה, גם השנה חוגגים את ט"ו בשבט בבית לב גנים.
 
ent11
 
 

חנוכה 2016 בדיור מוגן לב גנים

כמו בכל שנה, גם השנה בלב גנים מציינים כל מועד וחג, הדלקת נרות של חנוכה בבית לב גנים, עם הדיירים, כמה תמונות ואפילו גם וידאו.
 
ent11
 
 

הרמת כוסית 2016 בלב גנים

בכל שנה אנו מרימים כוסית עם כל דיירי הבית. גם השנה דיור מוגן לב גנים מרימים כוסית בצוותא לצלילי הכלייזמרים של ברני והחברים בברכה לשנה חדשה, שקטה ורגוע שנה מלאה בשלום ושלווה לדיירי הבית ולכל עם ישראל.
 
ent11
 
 

הופעה של מתן פישר - נהננו מכל רגע

הופעה מדהימה של מתן פישר שכל דיירי הבית נהנו מכל רגע, אין ספק שהיה כיף גדול בהופעה מדהימה בשילוב פסנתר והמון שמחה, תודה רבה לך מתן היה לנו כיף גדול ודיירי בית לב גנים מחכים להופעה הבאה...
 
ent11
 
 

סדנת יופי לדיירות בית לב גנים

סדנת יופי עם רותי בבית לב גנים , הדיור המוגן הכי משפחתי שיש. תודה רבה לרותי המקסימה שבאה אלינו ללב גנים,לסדנת טיפוח יופי, סדנה שהעשירה את כולנו, וגרמה לנו להרגיש: קצת יותר צעירות ויפות...
 
ent11