5 סיבות לעבור לדיור מוגן בגיל הפרישה

הגעתם לגיל הפרישה, אין לכם עוד צורך בבית בו גרתם כל חייכם, הוא מרגיש בודד עכשיו כשהילדים כולם עזבו את הבית והקימו משפחות. זהו הזמן שלכם ליהנות מהחיים - כאשר מגיעים לגיל מבוגר ומחפשים דיור לגיל השלישי, הפתרון הטוב ביותר הוא מגורים בדיור מוגן.

להלן 5 סיבות מדוע לבחור בדיור מוכן בגיל הפרישה:


סיבה ראשונה - החיים כבילוי

דיור מוגן הוא לא רק מקום בוא מתגוררים, הוא גם מקום המספק תעסוקה, פעילויות ובידור לדייריו. ישנם חוגים שונים בהם הדיירים יכולים להשתתף, לכל מקום יש את הפעילויות שלו והן רב תחומיות : חוגים מתחום האומנות כמו ציור, פיסול, עבודות עם עיסת נייר. שיעורי ריקוד ותנועה. חוגים בתחום הבריאות והכושר. חוגי אינטרנט ולימודי שפות. כמו כן ישנן פעילויות רבות הכוללות סיורים, הרצאות בנושאים שונים. בדיור המוגן תמיד חושבים על רווחת הדיירים ומארגנים עבורם פעילויות מרתקות במגוון תחומי עניין ההופכים את החיים לבילוי.

סיבה שניה - חברה וקהילה

בדיור מוגן הדיירים נמצאים בקהילה של בני גילם ויכולים ליצור קשרים חברתיים נפלאים להנעים את זמנם. הפעילויות כולן הן פעילויות המשלבות חיי חברה לרווחתם של הדיירים. כאשר חיים בדיור מוגן תמיד מוקפים בחברים אוהבים ודואגים.


סיבה שלישית – שקט ואיכות חיים
.מגורים בדיור מוגן הם מגורים באזור בעל אווירה שקטה ומיוחדת הנותנת לדיירים רמת חיים גבוהה מאוד. מדובר בסביבה שכולה מטופחת ומסודרת ונעים מאוד לגור בה. ביחד עם השירותים השונים המוצעים במקום והפעילויות הדיירים נהנים מאיכות חיים טובה מאוד. מקומות רבים מציעים מועדוני כושר ופעילויות שונות התורמות לאיכות החיים של הדיירים.

סיבה רביעית - ביטחון ובטיחות

לצערנו הרב אנשים גיל מבוגר במקרים רבים נופלים קורבן למעשי פריצה וביזה והחיים בערים הם לא כל כך בטוחים. בדיור מוגן הדיירים יכולים ליהנות מרמה גבוהה מאוד של ביטחון. המקום כולו מאובטח 24 שעות ביממה ועושה שימוש במיטב האמצעים הטכנולוגים לשמור על ביטחונם ובטיחותם של הדיירים. הדיירים יכולים לישון בשקט בלילה כאשר הם יודעים שיש מי ששומר, כאשר הם יודעים שבמקרה הצורך יש להם כפתור מצוקה. ניתן להסתובב בתוך אזור הדיור בכל שעות היממה ללא פחד וחשש.

סיבה חמישית – שירותים רפואיים

אשים בכל הגילים זקוקים לפעמים לשירותים רפואיים, במצב שגרה ובמצב חירום. אנשים מבוגרים במקרים רבים צריכים שירותי רפואה בתדירות גבוהה יותר, עבורם יכול להיות קשה להתרוצץ בין רופאים. מהבחינה הזו דיור מוגן יכול להציע להם שירותי רפואה קרובים אליהם גם לטיפולים וביקורים שבשגרה וגם למקרי חירום. מהבחינה הזו אן מקום טוב ובטוח יותר מאשר דיור מוגן. ישנו מענה מושלם לכל הצרכים הרפואיים של הדיירים.

דיור מוגן נותן לדיירים את החופש והעצמאות אך יחד עם זאת מספק להם את כל השירותים ועונה על כל הצרכים שלהם על מנת להנעים את זמנם.