האגף החדש

 
 
 
 
לב גנים, הדיור המוגן הכי משפחתי שיש, מציע הרבה יותר ממגורים. כאן תוכלו למצוא שילוב ייחודי של איכות חיים, שלווה ושקט נפשי, וכל זה מתוך הבנה עמוקה לצרכיה של אוכלוסיית גיל הזהב. אנו מבינים כי הבחירה לעבור לדיור מוגן היא בחירה המשלבת הן את הרצון להמשיך ולנהל חיים עצמאיים ומלאים והן את הרצון לחוש מוגנים. יחידות הדיור שלנו מותאמות בדיוק לכך.
 
 

יחידות דיור בדיור מוגן

 
לב גנים מציג 79 דירות מרווחות ומוארות הבנויות על פני 3037 מ"ר וסביבן שטח ציבורי רחב ומפנק המשתרע על פני 2025 מ"ר. התכנון של כל דירה בדיור מוגן מותאם לצרכי הדיירים ומשלב אלמנטים של נוחות, איכות חיים ונגישות. כאן תמצאו יחידות דיור בדיור מוגן של 2 או 3 חדרים וכן דירות סטודיו. במתחם איכותי זה של דיור מוגן דירות הדיירים ממוקמות כך שכל דירה ממוקמת בקרבת מעלית בכדי לאפשר נגישות מירבית.
 

דיור מוגן בחירה נכונה בזמן הנכון

 
דירה בדיור מוגן היא לא רק בחירה באופציית מגורים נוחה ומפנקת, זוהי בחירה בחיי קהילה ותרבות עשירים ונגישות גבוהה לשירותים רפואיים וסוציאליים. אצלנו תמצאו גם לובי רחב, חדר כושר, חדר אוכל, אולמי הרצאות וכמובן, חוף ים ופארקים בקרבת מקום.
 
 
 
השאירו פרטים ליצירת קשר ללא התחייבות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דירת סטודיו בדיור מוגן
 

דירת סטודיו

 
דירת הסטודיו בדיור מוגן לב גנים


 
 
 
 
 
דירת 2 חדרים
 

דירת 2 חדרים

 
דירת 2 חדרים הכוללת סלון וחדר שינה, דירה מרווחת, הכוללת 2 כיווני אוויר.

 
 
 
 
 
דירת 3 חדרים בדיור מוגן
 

דירת 3 חדרים

 
דירת 3 חדרים, הכוללת 2 חדרי שינה וסלון מרווח, עם 2 כיווני אוויר, ריצוף קירמי ופרקטים.
 
 
 
 
 

הלב מתרחב

 
בבית לב גנים יוקם בקרוב אגף חדש שיוסיף למתחם דיור מוגן דירות חדשות ואולמות חדשים. קומת הכניסה והלובי יתרחבו וגם השטחים הציבוריים. אם אתם מתלבטים האם הגיע הזמן הנכון לעבור לדיור מוגן אנו מזמינים אתכם לבוא אלינו לביקור - לראות את הבית, להרגיש את האווירה המשפחתית והחמה, לקבל טיפים לפני מעבר לדיור מוגן, להכיר את הצוות והדיירים ולגלות את כל השפע המוצע לכם כאן.
 
 
הרשמו לניוזלטר שלנו כדי להשאר מעודכנים!