הזמן לעבור לדיור מוגן

 

דווקא עכשיו לעבור לדיור מוגן

 
רכזנו עבורכם את הסיבות העיקריות מדוע לעבור לדיור מוגן דווקא עכשיו!ישנם אנשים רבים שנתנארים מלחשוב על "בית אבות" או איך שמגדירים את זה היום, דיור מוגן, דיור מוגן מספק בית חם המציע את כל מה שדורש אדם בגיל מבוגר תחת קורת גג אחת. מצד אחד הדיור המוגן מציע שירותים שונים ומצד שני חיי חברה שאין שני לה, כל הדיירים באותה שכבת גיל, הרבה יותר נח ופשוט להיות בחברה של אנשים שמבינים אותך, ומצד שני ישנם דברם שלא ניתן להשיגם מיידית כשאתה גר לבדך, לעיתים יש צורך בעזרה, בגיל מבוגר דברים פשוטים הופכים להיות קצת לא פשוטים, וכשיש לידך חברים, עזרה, אוזן קשבת זה הופף להיות הרבה יותר קל מאשר לבד, אז בואו נציין כמה סיבות טובות להתחיל ולעבור לדיור מוגן המציע לכם פתרנות ממשיים של כל דבר שתחפצו בו משלווה בחיי חברה, תרבות, והמון אהבה, אז בואו נפרט למה כדאי לבחור בדיור מוגן, או איך שכולם מכירים"בית אבות" שמציעה לכם פתרון אידיאלי לגיל השלישי.
 

ו לבריאות - כמה סיבות בריאותיות לעבור לדיור מוגן

 
כן, בריאות מאוד חשוב לבני הגיל השלישי, ישנם כאלו שצורכים תרופות וחייבים לקחת אותם בזמן, יש כאלה שצריכים לראות אחות, לבצע מעקב אז בואו נציג בפניכם את הסיבות להן זקוקים בני הגיל השלישי מבחינה בריאותית:

- צריכת תרופות בזמן! כן ישנם מבני הגיל השלישי שצורכים תרופות באופן יום יומי, ויש כאלה שצריכים אפילו 3 פעמים ביום, כן 3 פעמים ביום יש צורך בצריכת תרופה וחשוב שזה יהיה בזמן, מבלי לדלג בין צריכה של תרופה לתרופה, בדיור מגן קל יותר לבצע מעקב אחרי כל תרופה והרבה יותר קל מאשר לזכור לבד בכל פעם מחדש אם לקחנו או לא.

- בדיקות תקופתיות כי בשלב זה בחיים ישנם מבני הגיל השלישי שצריכים לבדוק לחץ דם, קולסטרול וכל מיני נתונים בריאותיים שצורכים אפילו אחת לשבוע, למי שגר לבדו, קשה להתנייד ולהגיע למקום ספציפי בו ניתן לבצע את אותן בדיקות, בדיור מוגן, לא עוד! חדל לטרטואים ולניידית, הכל תחת קורת גג אחת, צוות רפואי מקצועי המספק מענה ונותן לכם להרגיש בבית, ממש כמו חלק מהמשפחה, ולכן זו סיבה מספיק טובה שתחסוך לכם, כדיירי הבית פתרונות רפואיים בהתאם למה שאתם צריכים.

- פיזיוטרפיה ותרגילים לחיזוק השרירים לרוב בבית דיור מוגן ישנם חדרי כושר המלאים בציוד מתאים לתרגילים אידיאלים
 

חיי חברה

 
במאמר שפרסמנו לאחרונה על בני הגיל השלישי שחברה וגישה חיובים לחיים מאפשרת חיים ארוכים ואיכותיים יותר אז למה בני הגיל השלישי ציכים חברה, ובעצם בכל שלב בחיים חיי חברה מאוד חשובה לבריאות הנפש וגישה חיובית לחיים.

- יש עם מי להתייעץ לפעמים ישנן דילמות בחיים, ולפעמים צריך עוד משהו שיראה את הדילמות שלנו מזוות אחרת, בדיור מוגן אתה מוקף באנשים שיכולים להבין אותך הכי טוב, ואולי לעזור לך בהחלטות והתלבטויות שונות שמלווה גם את חברייך השכנים שגרים לצדך, אנשים שמבינים אותך ופחות או יותר בני הגיל שלך, יכולים לעזור לך בהחלטות או התלבטויות לא צפויות.

- יש עם מי לשחק, כן גם בני הגיל השלישי אוהבים לשחק, משחקי קלפים למנהם, או כחלק מהתרבות גם משחקי חברה שונים, אין גיל למשחקים ואין גיל לחיי חברה, כשגרים לבד קצת קשה למצוא שותף לחוויות שלך בקרבת מקום, בדיור וגןף כולם באותו מקום.

- יש עם מי לשתף כן שיתוף זה גם דבר חשוב לפעמים אתה רוצה לדבר להגיד משהו לחבר כדי סתם לשתף, זה מועיל לנפש ועושה טוב לכל אחר, לצערינו בני הגיל השלישי שחיים לבדם, לא תמיד יכולים להיות בקרבת אנשים שיכולים להקשיב באמת, כמו שאתה מקשיב לחברך, כך הוא ישמח להקשיב לך, בדיור מוגן הסיכוי גדול ואף ענק לעומת מגורים לבד. כה נקודות שציינו כאן מכולות להציג בפניכם את כל התמונה, ויכל לעזור לכם לבחור בין האופציות הקיימות ולתת לכם להבין שבית דיור מוגן, זה כלל לא כמו בית אבות כמו שהיה בעבר, היום דיור מוגן הוא מקום של תרבות, פעילויות, מקור תעסוקה ומקום בו נמצאים רבים מבני גילכם שאיתם תוכלו ליהנות מכל רגע נתון שיבינו אתכם ואתם אותם... מוגש באהבה מבית לב גנים.
 

חיי תרבות

 
בארצינו הקטנטונת ישנם המון אפשרויות וימים שמציינים כימים מיוחדים בן אם אלו חגים או סתם מועדים וזמנים, תמיד יפה לציין ימים מסוג זה יחד עם עוד אנשים שבקירבתינו, גם אם יש ערבי חג שחוגגים עם המשפחה הקרובה, משפחת לב גנים דואגת לציין ימים מיוחדים ודואגים לאווירה כזאת בכל הבית שאף אחד מהדיירים לא ישכח שיום זה הגיע.

- חגים לעם היהודי ישנם כמה חגים שחוזרים מידי שנה, בלב גנים דואגים לציין את השנה החדשה, את חג החירות ואת כל החגים שמגיעים מידי שנה לבקר אותנו, לכל חג יש מנהגים שונים שזכור לכל אחד מהדיירים מכל שנה ושנה בחיים, אנו כאן שלא תשכחו כל יום חג של העם היהודי. - מועדים וזמנים - ישנם זמנים שהם לא חלק מהיהדות, ולא תמיד זה מסתכם בארוחת ערב מפוארת, ואבל יש ימים כמו למשל טו בשבת, יום המשפחה וסתם ימים שהם עד סיבה למסיבה, אצלינו בבית לב גנים כל דיירי הבית ידעו שהגיע הזמן שוב לחגוג או לציין יום מיוחד, אצלינו משפחת לב גנים חוגגים כל מועד שאפשר כדי לתת לדיירי הבית את ההרגשה שהם נמצאים בבית וזכרונות משנים קודמות עדיין כאן.

- היום שלך – יום הולדת או יום מיוחד שאתה זוכר ומעוניין לציין, אנו כמשפחה ולא סתם "דיור מוגן" דואגים לתת לכל אחד מהדיירים הרגשה של בית וג יום ההולדת שלהם הוא יום מיוחד במינו, אנו צוות שיודע לתת לכל דייר להרגיש טוב ואם זה היום שלך, למה שלא תיידע אותנוף כדייר בבית לב גנים, אנו נשמח כבית משפחתי לחגוג גם לכם יום הולדת, יום נישואי לזוגות שגרים בבית ועוד... בית לב גנים פתח דלת לעולם חדש לבני הגיל השלישי.

- כחלק מהתרבות שלנו בבית לב גנים, ומעבר לציון ימים מסויימים, לנו יש חיי תרבות המציע לכל דייר ליהנות, בן אם זה הופעה מעניינת, או הרצה, הופעת סטנד אם או סדנאות, צוות לב גנים שם דגש למענה איכותי לכל דייר ודואג שלא ישעמם לאף דייר ולכן דואגים לימי תרבות מעניינים.

הכנסו לעמוד תרבות בלב גנים או לבלוג שלנו, תהינו ממגוון רחב של סרטונים ומידע אודות התרבות שיש בבית לב גנים.