מי אנחנו

 
 
 
 

למה דווקא לב ?

 
בית לב גנים ידוע ומוכר כבר שנים כבית חם, משפחתי ואוהב, המעניק יחס אישי ומפנק לכל המתגוררים בו. יעידו על כך עשרות הדיירים ובני משפחתם שאינם חדלים לשבח ולהלל את השירותים המוענקים להם.
ניתן לומר על לב גנים שהינו אחד מבתי הדיור המוגן דיור מוגן המזמינים ביותר,וזאת בשל דירותיו המרווחות, הצוות המקצועי המעולה, המסורת המטפחת כלפי הדיירים והאווירה המשפחתית, האוהבת והחמה.
הלב הפועם של הבית הוא סימן ההיכר המובהק והבולט שלו.
 
 
 
 
 
 

אנחנו בידיים טובות

 
בית לב גנים מצוי בבעלותן של חברת ישגב וחברת עומר אחזקות.
בעליה של חברת ישגב, גבי ברון, הוא מראשוני תחום הדיור המוגן בארץ, לשעבר מנכ"ל קבוצת SIG
(Signature Investment group), קבוצת בוכמן שרף והחברה הציבורית מלרז בע"מ. מאחוריו יותר מ-25 שנות ניסיון בתחום הפיתוח המסחרי והנדל"ן.
עומר אחזקות, בבעלות זאב סלנט וישראל רוזנבלט - בוגרי הטכניון בהצטיינות ובעלי חברת עומר הנדסה.
המוטו המשותף לשתי החברות והנהלת הבית הוא: "איננו מוכרים דירות. אנו מוכרים איכות חיים ומצויינות בשירות" ואנו מקפידים לשמור על קשר אמיץ עם הקהילה ולתרום רבות לעשייה חברתית בעיר וסביבותיה דרך שיתופי פעולה עם ארגונים כגון רוטרי נתניה, רשת פנאי וקהילה ועוד.
 
 
 
 
 
 
 

על לב גנים

 
קשה להגדיר אווירה משפחתית, אבל קל מאוד להרגיש אותה. התחושה ניכרת כבר עם הכניסה לבית לב גנים, הדיור המוגן הכי משפחתי שיש. אם תשאלו אותנו מי אנחנו אין ספק כי התשובה היא משפחה.
"עיניים בורקות, ידיים מחבקות, לב אוהב וצלילי אושר המתינו לי בשערי המקום" (אברהם אלון, דייר לב גנים)
לב גנים מזמין אתכם לדרך חיים חדשה, המשלבת חיים עצמאיים, פרטיים ופעילים עם תחושת מוגנות ומשפחתיות וחיי חברה עשירים. האוכלוסייה בדיור מוגן לב גנים היא ממלח הארץ, אנשים במיטב שנותיהם, אוהבי חיים, המחפשים מגורי נוחות עם הרבה פעילות, לפתיחת פרק חדש בחייהם. כל אלה הופכים את לב גנים לסביבת מגורים מהנה, תומכת ועוטפת, שלא חסר בה דבר ואין בה רגע דל.
אנחנו מאמינים שמתוך מגוון יחידות הדיור המותאמות שלנו תוכלו גם אתם למצוא את הדיור המתאים ביותר עבורכם ולהצטרף לעשרות הדיירים המרוצים שלנו, כי גם לכם מגיע להינות מהטוב ביותר!
 

מי אנחנו

 
דיור מוגן לב גנים הוא לא רק פתרון דיור, הוא הרבה מעבר לכך.
אצלנו בבית תמצאו צוות רפואי ומקצועי שיעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה, יעניק לכם יחס אישי וחם, זאת לצד מגוון שירותים: אבטחה, שרותי אחזקה וניקיון, ומגוון פעילויות חברתיות ותרבותיות - חוגים, הרצאות, חדר כושר, קונצרטים ועוד.
בבית לב גנים 80 דירות מרווחות ומוארות על פני 3037 מ"ר, בהן אבזור המתאים במיוחד לאוכלוסיית גיל הזהב. בקרוב, עם הקמת האגף החדש יתווספו לבית דירות נוספות ומתקנים ציבוריים נוספים לרווחת הדיירים. הבית כולו משתרע על שטח רחב, עטוף בגנים ירוקים ומלבלבים, וממוקם בלב ליבה של נתניה המתחדשת, מעל לשכונות הירוקות של פולג, עיר ימים ושכונת אגמים החדשה. הבית משקיף לשרון הירוק וממוקם בקרבת מרכזי קניות ובתי קולנוע, עם נגישות נוחה לתחבורה ציבורית ופרטית.