פעילויות בלב גנים

 
 

חגים ואירועים מיוחדים בבית לב גנים

 
בעמוד זה אנו מעדכנים את ימי הפעילויות שלנו, של דיירי הבית, של הדיירים עם בני משפחותיהם ובכלל, אנו שמחים להרחיב ולתת מידע מורחב על מה שקורה בבית עם הדיירים וצוות הבית שנותן תחושה רגוע ומשפחתית לכולם.
 

רגע של כושר ואתגר

 
חדר הכושר המשוכלל ומרכז הבריאות המתקדם יהיו מושלמים לאלה האוהבים וגם לאלה הבוחרים "לעשות שרירים" להתמסר למסאג' מפנק או לשורת טיפולים מקצועיים של רפואה משלימה
 

תרבות בלב גנים

 
האולמות השונים ישמחו לארח אתכם לשפע פעילויות תרבותיות אינטלקטואליות כגון הרצאות מרתקות, קורסים, סרטים, ספריה עשירה, חדר יצירה וחוגים מגוונים ומעשירים. רגע של חן והתרגעות מה דעתכם על ביקור בחדר הטיפולים או במכון היופי? במספרה? פדיקור? מניקור? אולי איפור? להתמסר למגע ולהתחדש.
 

רגע מטיילים

 
צוות מקצועי ישמח לתכנן עמכם חופשה מושלמת המותאמת בדיוק לדרישותיכם.
 

רגע משפחתי

 
לשירותכם גן משחקים צמוד לנכדים ונינים, גינת ירק ומשטחי דשא מרגיעים, לובי אינטימי בכל קומה, ולובי מרכזי עם קפיטריה ומסעדה, כל יום הוא יום משפחהבלב גנים
 

רגע מה בתפריט ?

 
מסעדת לב גנים תשמח לפנק אתכם בארוחה טעימה, מתאים לכם לבשל מרכז מסחרי צמוד לבית מאפשר לכם גישה נוחה למרכול ישר למחבת.
 

פעילויות אחרונות בלב גנים

 
מידי חג או מועד אנו בבית לב גנים מציעים לדיירי הבית פעילות או חגיגה, זה משתנה בהתאם לחג הקרב ובא, ומצד שני דואגים להיות ספונטים לפי הלך הרוח ומפעם לפעם אנו דואגים לגוון ולהפתיע, לרוב ביור מוגן ישנה פעילות לדיירי הבית אך אנו כבית חם ואוהב, משפחתי ומחבק מציעים ליידי הבית סדנאות, הופעות ושלל פעילויות המותאמות לדיירים ולמועד או חג שקרב ובא, כדיור מוגן חם ואוהב אנו דואגים גם להקשיב לדיירים כדי להתאים את התכניות שהדיירים מצפים.