3 חדרים

 

דירת 3 חדרים

 
כאשר מתמחים בתחום של פתרונות דיור לגיל השלישי, כמו שאנו עושים כאן ב"לב גנים", לומדים ומגלים שמדובר בתחום מרתק, המערב בתוכו שלל נושאים - מעיצוב פנים, דרך נגישות ובריאות וכלה בנושאים כגון יחסים בין בני המשפחה. כמי שמתמחים בתחום זה כבר למעלה מ-20 שנה אנו יכולים לומר שעשינו כל מה שניתן על מנת להעניק לדיירים שלנו דיור מוגן ברמה הגבוהה ביותר. מגוון הדירות הקיים אצלנו הוא רחב. כאן ניתן למצוא דירת 3 חדרים, דירת סטודיו וכן, דירות 2 חדרים לגיל השלישי. כעת הלב מתרחב ואנו מקימים אגף חדש שיכלול בתוכו דירות חדשות נוספות.
 

דיור לגיל השלישי

 
כל הדירות שלנו, כמו דירת 3 חדרים, הן דירות מעוצבות ומאובזרות בקפידה וברוחב לב. כל הדירות מצוידות במטבח הכולל ארונות עליונים ותחתונים, ריצוף קרמי או פרקט, שלל סוגי ארונות קיר וארונות אמבטיה ושירות, מיזוג אוויר, מערכת גילוי עשן וכיבוי אש, לחצני מצוקה ואינטרקום מצוקה בחדרים ובאמבטיה וכמובן, תשתיות תקשורת שונות (טלפון בזק, אינטרנט וכבלים).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הלב מתרחב

 
 
בימים אלו מוקם ב"לב גנים" אגף חדש אשר יגדיל את מספר הדירות במתחם, ויתווספו שלל מרחבים ציבוריים, אולמות וחדרי הרצאות לרווחת הדיירים ובני משפחותיהם. כמו שכבר אמרנו, כשעוסקים בתחום של דיור לגיל השלישי מגלים שתמיד אפשר לחדש, לגלות ולהעניק עוד.
 
 
הרשמו לניוזלטר שלנו כדי להשאר מעודכנים!